نظرات

اطلاعات تماس با شما

بازخورد شما

نظرات
Skip Navigation Links.
Please select a faq module first
نظرات
يك خطا رخ داد. خطا: نظرات در حال حاضر در دسترس نمی باشد.
جزییات خبر
1394/3/31 9:54:1
بازدیدها: 145
  • ارسال به دوستان
  • print
برگزاری اولین جلسۀ فصلی کانون خادمین سلامت مساجد منطقه یک در سال 1394

برگزاری اولین جلسۀ فصلی کانون خادمین سلامت مساجد منطقه یک در سال 1394اداره سلامت منطقه یک از برگزاری اولین جلسه فصلی کانون خادمین سلامت مساجد  در روز چهارشنبه 20 خرداد ماه در سالن کنفرانس معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه خبر داد . 
اداره سلامت منطقه یک از برگزاری اولین جلسه فصلی کانون خادمین سلامت مساجد  در روز چهارشنبه 20 خرداد ماه در سالن کنفرانس معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه خبر داد . 
اداره سلامت منطقه یک از برگزاری اولین جلسه فصلی کانون خادمین سلامت مساجد  در روز چهارشنبه 20 خرداد ماه در سالن کنفرانس معاونت امور اجتماعی و فرهنگی منطقه خبر داد . 
به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک، نرگس هادی زاده مقدم رئیس اداره سلامت منطقه با اعلام این خبر افزود در این جلسه  ضمن بررسی مصوبات جلسات فصل زمستان سال گذشته ، نتایج ارزیابی عملکرد دبیران محلات خادمین سلامت مساجد اعلام گردید ودرخصوص ارتقای عملکرد این کانون ، بحث و تبادل نظر شد .  دبیر منطقه ای نیز از موارد مطرح شده در جلسه دبیران منطقه ای کانون خادمین سلامت مساجد مناطق 22گانه شهرداری تهران گزارش داد. در این جلسه جناب آقای امین زاده مسئول امور مساجد معاونت اجتماعی به سوالات دبیران در خصوص فعالیت های سلامت محور مساجد پاسخ دادند. 
شایان ذکر است در این جلسه بدلیل تقارن با هفته محیط زیست و در راستای ارتقای دانش و آگاهی شهروندان در خصوص خط سفید و نیز نحوه تفکیک زباله تر و خشک از مبداء ، از مدرسین این حوزه در معاونت محترم حمل و نقل و ترافیک و همچنین اداره بازیافت منطقه دعوت بعمل آمد و ضمن آموزش ، حاضرین سوالات خودرا در این دو موضوع از کارشناسان مطرح نمودند . در پایان جلسه نیز از 4 نفر از دبیران فعال این کانون با اهدای لوح تقدیر و هدیه قدردانی شد.