نظرات

اطلاعات تماس با شما

بازخورد شما

نظرات
Skip Navigation Links.
Please select a faq module first
نظرات
يك خطا رخ داد. خطا: نظرات در حال حاضر در دسترس نمی باشد.
جزییات خبر
1394/4/1 12:44:56
بازدیدها: 185
  • ارسال به دوستان
  • print
جلسه شورای تخصصی اتاف منطقه یک برگزار شد

جلسه شورای تخصصی اتاف منطقه یک برگزار شد

اداره مطالعات منطقه یک به بررسی چهار طرح پیشنهادی جهت تهیه ارزیابی تأثیرات اجتماعی و فرهنگی در سطح منطقه در سال جاری پرداخت. 
به گفته فرخ غفارزاده، مدیرمطالعات اجتماعی منطقه یک، در این جلسه که عصر روز دوشنبه، بیست و پنجم خردادماه برگزار شد، چهار طرح پیشنهادی جهت تهیه اتاف (ارزیابی تاثیرات اجتماعی و فرهنگی) در سال جاری مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
با توجه به لزوم اشراف کامل به وضعیت پروژه ها جهت تصمیم گیری مناسب، اعضای شورای تخصصی اتاف، صبح روز دوشنبه، بیست و پنج خرداد، از محل اجرای چهار پروژه پیشنهادی بازدید کردند.
در جلسه ای که عصر همان روز و پس از انجام بازدیدها برگزار شد، مدیر مطالعات منطقه یک به تشریح ویژگی های طرح های پیشنهادی پرداخت و پس از تبادل نظر با حضار، مصوب شد برای دو مورد از طرح ها، اتاف سطه دو و برای دو مورد دیگر اتاف سطح چهار تهیه شود.
گفتنی است این جلسه با حضور مجید سعادتمندی  قائم مقام معاونت اجتماعی منطقه یک، محمدرضا میرزایی رئیس اداره زیباسازی و نماینده معاونت امورشهری، هادی برغمدی ناظر تخصصی اتاف منطقه، زهره مومیوند نماینده اداره کل مطالعات و سلیمه رودکی  مدیراجتماعی ناحیه شش برگزار شد.