نظرات

اطلاعات تماس با شما

بازخورد شما

نظرات
Skip Navigation Links.
Please select a faq module first
نظرات
يك خطا رخ داد. خطا: نظرات در حال حاضر در دسترس نمی باشد.
جزییات خبر
1395/4/16 15:26:54
بازدیدها: 260
  • ارسال به دوستان
  • print
جلسه تبیین طرح همسایه در محلات سطح منطقه

جلسه تبیین طرح همسایه در محلات سطح منطقه

باتوجه به اهداف و سیاستهای کلی ستاد راهبری مرکزی ساماندهی مشارکتهای اجتماعی محلات شهر تهران(مدیریت محله) و باتوجه به هماهنگی بعمل آمده جلسه ای در خصوص طرح همسایه محبت در منطقه یک  برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک،به نقل از اصغر گرمابدری دبیر ستاد مشارکتهای معاونت امور اجتماعی و فرهنگی: این جلسه باحضور آقای مسکنی مسئول قرارگاه امام رضا(ع) – مهندس رضایی قائم مقام شهردار و خانم بهجتی مشاور شهردار در امور بانوان-آقایان کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی - سعادتمندی قائم مقام امور اجتماعی و فرهنگی-گرمابدری دبیر ستاد مشارکتهای اجتماعی-فتحی مسئول خدمات و رفاه اجتماعی- شهرداران نواحی- مدیران اجتماعی و مدیران محلات سطح منطقه در سالن کنفرانس منطقه برگزار گردید.

در ابتدای جلسه آقای مسکنی در خصوص ایجاد خانه های جهاد و ایثار در سطح محلات و بکارگیری مسئول خانه در خصوص اجرای طرح همسایه و شناسایی محرومین و ایتام و مبارزه با فقر زدایی و اجرای آن در مقیاس محله با محوریت مدیریت محله در خانه های جهاد و ایثارتاکید نمودند و در خصوص این طرح به بحث و تبادل نظر پرداختند.

هدف از اجرای طرح همسایه درمرحله دوم از فرآیندتوانمند سازی محرومین میباشد که باتوجه به اطلاعات بدست آمده از نیازمندان در مرحله اول و به منظور شناسایی دقیق نیازهای خانواده های محروم(مساله محرومیت)و رفع مشکل آن ها با پیدا کردن حامی برای این عزیزان میباشد. درهمین راستا واجرای این طرح به توزیع بروشور- پوستر- بنرو فرم ثبت نام جهت اطلاع خیرین در تمامی سراهای محلات سطح منطقه یک پرداخته شد.