نظرات

اطلاعات تماس با شما

بازخورد شما

نظرات
Skip Navigation Links.
Please select a faq module first
نظرات
يك خطا رخ داد. خطا: نظرات در حال حاضر در دسترس نمی باشد.
جزییات خبر
1395/4/22 9:45:42
بازدیدها: 200
  • ارسال به دوستان
  • print
آغاز عملیات فعالیتهای طرح حمایت از مدارس

آغاز عملیات فعالیتهای طرح حمایت از مدارس

مدیر اداره آموزشهای شهروندی ، از برگزاری جلسه ای مشترک فی مابین اداره آموزش و پرورش منطقه یک و شهرداری این منطقه خبر داد .

به گزارش روابط عمومی معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک ، سیاوشی با اعلام خبر فوق اظهار داشت : در راستای طرح حمایت از مدارس و اهمیت نقش مدارس در توسعه و تعمیق فرهنگ جامعه شهری ، جلسه ای مشترک فی مابین اداه آموزش و پرورش منطقه یک و شهرداری منطقه با حضور اکبری معاون پشتیبانی ، ساکی مسئول کارپردازی ، سلمان مسئول واحد ساختمان در تیر ماه سال جاری برگزار شد .

وی گفت : بودجه طرح حمایت از مدارس در غالب 3 فعالیت عمرانی شامل : توسعه و بازسازی مدارس ، احداث و تعمیر و تجهیز آبخوری ها ، سرویس های بهداشتی و نمازخانه ها ، زیباسازی ، کمک به ایمن سازی و مقاوم سازی مدارس ، توسعه مدارس، حمل و نقل و ترافیک ، آسفالت حیاط و ایزوگام پشت بام مدارس ، بازسازی و ساخت تابلوهای شناسایی مدارس و توسعه و بازسازی فضاهای ورزشی و... ، فعالیت تجهیزی شامل : تجهیز نمازخانه ها و آزمایشگاهها ، تهیه لوازم فرهنگی و آموزشی ، تهیه و نصب تجهیزات ورزشی ، فضاهای علمی ، هوشمندسازی مدارس و...  و برنامه ای شامل : فعالیتهای فرهنگی ، اجتماعی ،آموزشی ، زیست محیطی، اجرای مسابقات ورزشی ، اجرای طرح شهردار مدرسه و نسیم بهشت ، اجرای جشنواره های مشکات ، شمسه و..، ایجاد پایگاههای تابستانی و..  در سطح مدارس اجرا می شود.

سیاوشی افزود  : حداکثر بودجه تخصیصی به هر مدرسه سیصد میلیون ریال است و اولویت هزینه کرد اول با دو مدرسه هیئت امنایی ، مدارس تحت پوشش شهردار مدرسه ، و مدارسی که تا کنون بودجه حمایتی دریافت نکرده اند می باشد .

وی در ادامه گفت : هدف از تشکیل این جلسه الویت بندی نیازهای مدارس و همچنین لیست نهایی مدارسی بود که در اولویت کمک و تجهیز و عمران مدارس قرار گرفته اند .